Vers naaimachine-voer

Eindelijk… ik mag meedelen dat ik meedeed om tester te zijn voor het boek ‘Zo Geknipt! 2’. Het boek komt volgende week uit, dus nog een paar nachtjes geduld om alle recepten te ontdekken.

10678815_1529784530591743_8034319592078469774_n

 

 

 

 

 

 

Ik kreeg de eer om een (baby)hemdje uit te testen. Toen ik dat hoorde kreeg ik al eerst schrik dat het er eentje ging zijn met van die manchetten. Ook bij mijn vorige hemdje was de kraag een moeilijke bevalling. In het recept van dit boek staan goeie trucjes voor een kraag aan te zetten. Niet moeten losmaken en geen ongewenste plooien.

Uiteraard maakte ik het hemdje voor mijn kleine ventje. Het is eens iets anders dan een klassiek hemdje, zo een overslag-hemdje.

hemdje003

 

 

 

 

 

 

hemdje001

 

 

 

 

 

 

Neem trouwens zeker een kijkje op de Facebook-pagina van Zo Geknipt! want er komen heel wat previews van wat er in het boek te vinden zal zijn. Leuke projectjes alvast.

Nu, bij deze doe ik ook een belofte! Ik koop uiteraard een exemplaartje voor mezelf, maar ik wil bij deze ook een exemplaar weggeven. Ik doe dit niet zomaar 😉 Ik geef een exemplaar weg bij 100 volgers via Bloglovin’. Als ik heel eerlijk ben, heb ik dus nog wel een aantal volgers nodig dan. Klikken op die knop dus! Laat ook een berichtje achter waarom jij het boek heel graag zou winnen. Best niet anoniem, zodat ik het boek ook kan verloten. So spread the word en wordt allemaal volger wil je kans maken op een exemplaar van dit boek.

Veel succes!
Joke

Advertentie

62 gedachtes over “Vers naaimachine-voer

  1. ooh wat kijk ik er naar uit om een eigen exemplaar van de ZG!2 in handen te krijgen. Ik denk dat in dit boek vele projectjes zitten voor onze buikbaby. Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan!!

    Jouw hemdje is trouwens prachtig!! Erg leuk

  2. Oooh, Berre is supermooi met dat hemdje! Kheb ook op de knop gedrukt, niet om te winnen hoor, maar gewoon om te volgen 🙂

  3. Leuk! Ik kreeg zo geknipt 1 cadeau en ben zo fan van de eenvoudige, duidelijke, gebruiksvriendelijke uitleg dat ik al uitkijk naar het 2de. Leuk resultaat trouwens, Joke!

  4. Ik wil ook zo graag het boek! Niet voor mezelf om eerlijk te zijn, want ben nogal onhandig in die dingen…:-) Wel voor de schoonmoeder aka moeke, die in het verre Brugge woont en Noa dus niet veel ziet. Zij volgt elke donderdag naailes en heeft zo al heel wat projectjes verwezenlijkt om mijn kleine poppemie te verwennen en ik vind het wel tijd om iets terug te doen….;-)

  5. Duimen! Zodat je aan de 100 volgers geraakt!
    Ik ben zoooo jaloers op je hemdje.
    Net als de meeste onder ons ben ik een enorme fan van zo geknipt 1.
    En volg ik ze al maanden in spanning, zodat ik toch al een beetje van de zo geknipt 2 afwist!
    Ik wil graag winnen omdat naaien me ontspant en zeker ‘het voer’ van zo geknipt!
    lekker ontspannend omdat het zo goed uitgelegd is..
    Nu duimen… dat ik zou winnen! 😉

  6. Ik heb al te veel moois zien passeren, dus ik zou dat boek dolgraag willen winnen. Bij deze word ik een trouwe volger. Het hemdje dat je maakte is prachtig!

  7. Ziezo, ik volg je ook, had je blog nog niet tegengekomen, dus leuk om je op deze manier te leren kennen! Hier een dochtertje dat ongeveer even oud is als je zoontje, als ik het zo vlugvlug las, ze is net. 9 maanden geworden… Dit hemdje vind ik alvast supermooi!! Zo zou ik er ook wel eentje willen proberen, ik wil dus ook graag meteen meedoen voor een boek te winnen:-) ik denk dat je zo best snel aan 100 gaat geraken 😉 veel succes!

  8. Wow, weer een mooi werkje uit het boek. Ik word je volger, en ik zou het boek heel graag willen winnen voor mijn vriendin, waarmee ik elke week een “naai-avond” heb, al meer dan twintig jaar. Voor mezelf heb ik het boek al besteld.

  9. Mooi! Dat vond ik zelf ook een héél plezant project 🙂
    (Ik pas voor het boek, maar vind het super dat je er iemand blij mee wil maken!)

  10. Ik ben benieuwd waar je blognaam vandaan komt! Onze dochter (vandaag zes weken oud) heet immers voluit Isolde Alice Gabrielle, vernoemd naar beide oma’s!
    Ik volg graag en heb ook interesse in het boek, versie 1 is hier al vaak uit de kast gehaald!

    • Knappe Berre! Goed gedaan Joke!
      Waarom zou ik graag het boek winnen? Misschien kan dit boek mij aanzetten om toch zelf aan de slag gaan als creatieve stikster?

  11. Je hebt er een nieuwe volger bij!
    Ik ben fan van Zo geknipt (1), dus zou ik heel graag Zo geknipt 2 ook in mijn boekenbezit hebben! Door alle previews te zien, kan het niet anders dan alweer een prachtig boek te zijn!

  12. Ook volger geworden! Heb al verschillende projectjes uit het boek zien passeren die het meer dan de moeite waard maken om het in huis te halen!

  13. Hey Joke,
    Van jou verschieten we elke keer. Eerst prachtexemplaren van taarten gemaakt en nu dit! Jouw doopsuiker alleen was zou leuk en gebruik ik nog elke dag!
    Ik start volgende week ook met een naaicursus en hoop dat ik dan iets meer kan dan een knoop aannaaien! Daarom wil ik graag dat boek winnen om ideetjes op te doen!
    Liefs Liesje

  14. Zeer mooi! Ik had eerst zo’n gevoel dat dit een patroon voor meisjes was, maar het staat jongens eigenlijk ook geweldig goed! Leuke stoffencombinatie.
    Kan niet wachten om er ook aan te beginnen. De sneak previews voorspellen véééééél naaiplezier.
    Je hebt er een volger bij op Bloglovin’
    Sofie van sonaais.blogspot.be

  15. met 4 kindjes onder de 7 jaar, vind ik het leuk om eens iets anders proberen te maken. Alleen al voor dat zoek ik steeds patronen en boekjes (liefs zonder al te hoge kostprijs)
    Het bloesje vind ik prachtig en ga ik ook trachten te maken, maar dan voor de jongste dochter, ik heb al een leuk stofje liggen. Martine

  16. Hoi Joke, wat een leuke blog! Sinds vorig jaar heb ik ook de naaimicrobe te pakken gekregen, Zo geknipt 2 zou dus een geweldig hulpmiddel zijn om weer wat nieuws te leren!

  17. Hihi, had gereageerd op het verkeerd berichtje zag ik net 🙂
    Ik volg je!
    Zou het super leuk vinden het boek te winnen! Ik naai nu iets meer als 2 jaar en maak enorm graag kadootjes voor zo wat iedereen, dus daar zou het boek mij perfect bij kunnen helpen!
    Groetjes!

  18. Alleen al voor die handige tips voor kraagjes…
    Nee, niet enkel daarvoor. Ik heb Zo gekinpt 1 ook liggen en eerlijk, ik ben fan van de uitleg… In veel boekjes is de uitleg zo ingewikkeld, toch zeker voor een beginneling…

  19. Ikke wil winnen! Waarom? Omdat ik eindelijk eens de daad bij het woord wil voegen en wil starten met naaien! Dus geef me dat laatste duwtje in de rug….:)

  20. Zou leuk zijn om het boek te winnen. Staat hoog op mijn verlanglijstje. Maar eerst mijn naai-to-do-lijstje afwerken want anders komt er misschien van dat lijstje niets meer in huis.

    Groetjes

  21. Nu ik net begonnen ben met naailes, zou het misschien wel leuk zijn om mijn eerste naai-ervaringen te gebruiken bij dit leuke boek! En dan hopelijk ooit even goed kunnen naaien als mijn zus 😉

  22. Wat een originele kledingstukken maak je, erg leuk en inspiratievol. Ik zou graag een boek winnen, ik zie zoveel leuke patronen voorbij komen die er in staan.

  23. Natuurlijk wil ook ik graag het nieuwe Zo Geknipt boek winnen. Het eerste staat vol leuke dingen, dus het tweede moet ik gewoon in huis halen!

  24. Wauw ik zou graag dit boek willen winnen! De patronen dat er allemaal inzitten zijn allemaal de max!!! Ik volg al, nu nog 28 personen te gaan volgens Bloglovin’…

  25. Nog maar net je blog ontdekt en ik volg je met veel plezier! Hele leuke posts!!
    en ik waag ook graag nog mijn kans voor het boek vol met mooie dingen ;-). (indien het natuurlijk nog niet weg is 😉 )

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s